(+48) 881 032 881  Warszawa
eliza@e-teddy.pl                                                                                    You tube: Teddy od Elizy

Dlaczego warto kupić króliczka Teddy od Elizy? Bo to największy pieszczoszek ze wszystkich :)

Króliczki Teddy od Elizy są wyjątkowe. Są to najbardziej przytulaśne ze wszystkich królisi. Pamiętajmy, że rasa teddy i teddy baranków jest rasą bardzo młodą i nie do końca ukształtowaną, zwłaszcza w zakresie cech charakteru (bardzo łatwo o dzikość, agresję i brak zaufania do człowieka przy nieznajomości królisi). Dlatego tak ważne jest źródło, z którego pochodzą.

Carmen web 2
Czyż to nie piękna wzajemna miłość?

Mamy prawie 20-letnie doświadczenie w króliczkach teddy. I ponad dekadę najpierw uczyliśmy się ich zwyczajów, aby móc założyć hodowlę, a ostatnie lata spędziliśmy na wyborze największych pieszczoszków i najłagodniejszych królisi tak, aby swoim charakterem były jak najbardziej oddane człowiekowi. I aby traktowały człowieka jako drugiego królisia. Poza tym zapewniamy naszym królisiom całkowite poczucie bezpieczeństwa od chwili urodzenia, co powoduje, iż są zrównoważone psychicznie, nie boją się człowieka i są ufne (nie wyjmujemy ich z gniazda do ukończenia 3-4 tygodnia życia, bo to powoduje agresję u króliczka na całe życie).

Pamiętajmy, że wygląd króliczka i jego cena to tylko jedna strona medalu. Najważniejszy jest charakter króliczka – a ten da Wam tylko doświadczony hodowca czyli Teddy od Elizy 🙂

Państwo to wielokrotnie potwierdzacie. A oto chwytający za serce wpis z ostatnich dni o naszych królisiach w zakładce Królikoterapia:

Ja też muszę dać świadectwo królikoterapii 🙂 . Moja Izunia ukoi wszystkie troski, zmartwienia i skołatane nerwy. Gdy jest obok, wszystko jest proste, piękne i dobre. Kocham ją tak, że nie potrafię opisać tego słowami, a miłości od niej dostaję bez dna. Mąż i córka przy kontakcie z Izunią są innymi ludźmi. Pełni delikatności, empatii, dobroci, miłości – tego wszystkiego uczy nas ten mały, niemy króliczek o wielkim sercu. Dziękuję Pani Elizo za Izunię.”

Dziękujemy za miłość, którą Państwo dajecie naszym królisiom!