(48) 881 032 881 Warszawa
HomeDlaczego warto kupić króliczka Teddy od Elizy? Bo to największy pieszczoszek ze wszystkich :)Dlaczego warto kupić króliczka Teddy od Elizy? Bo to największy pieszczoszek ze wszystkich :)

Dlaczego warto kupić króliczka Teddy od Elizy? Bo to największy pieszczoszek ze wszystkich :)

Króliczki Teddy od Elizy są wyjątkowe. Są to najbardziej przytulaśne ze wszystkich królisi. Pamiętajmy, że rasa teddy i teddy baranków jest rasą bardzo młodą i nie do końca ukształtowaną, zwłaszcza w zakresie cech charakteru (bardzo łatwo o dzikość, agresję i brak zaufania do człowieka przy nieznajomości królisi). Dlatego tak ważne jest źródło, z którego pochodzą.

Carmen web 2

Czyż to nie piękna wzajemna miłość?

Mamy prawie 20-letnie doświadczenie w króliczkach teddy. I ponad dekadę najpierw uczyliśmy się ich zwyczajów, aby móc założyć hodowlę, a ostatnie lata spędziliśmy na wyborze największych pieszczoszków i najłagodniejszych królisi tak, aby swoim charakterem były jak najbardziej oddane człowiekowi. I aby traktowały człowieka jako drugiego królisia. Poza tym zapewniamy naszym królisiom całkowite poczucie bezpieczeństwa od chwili urodzenia, co powoduje, iż są zrównoważone psychicznie, nie boją się człowieka i są ufne (nie wyjmujemy ich z gniazda do ukończenia 3-4 tygodnia życia, bo to powoduje agresję u króliczka na całe życie).

Pamiętajmy, że wygląd króliczka i jego cena to tylko jedna strona medalu. Najważniejszy jest charakter króliczka – a ten da Wam tylko doświadczony hodowca czyli Teddy od Elizy 🙂

Państwo to wielokrotnie potwierdzacie. A oto chwytający za serce wpis z ostatnich dni o naszych królisiach w zakładce Królikoterapia:

Ja też muszę dać świadectwo królikoterapii 🙂 . Moja Izunia ukoi wszystkie troski, zmartwienia i skołatane nerwy. Gdy jest obok, wszystko jest proste, piękne i dobre. Kocham ją tak, że nie potrafię opisać tego słowami, a miłości od niej dostaję bez dna. Mąż i córka przy kontakcie z Izunią są innymi ludźmi. Pełni delikatności, empatii, dobroci, miłości – tego wszystkiego uczy nas ten mały, niemy króliczek o wielkim sercu. Dziękuję Pani Elizo za Izunię.”

Dziękujemy za miłość, którą Państwo dajecie naszym królisiom!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2012: Hodowla Teddy od Elizy, All Rights Reserved | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.