(+48) 881 032 881  Warszawa
eliza@e-teddy.pl                                                                                    You tube: Teddy od Elizy

Samce teddy

 

Jesteśmy jedyną hodowlą w Polsce, która posiadała Championy i ma po nich potomstwo!

 

Chelsei Hobby

Champion Czech!**

 

————-
 

Jesteśmy też jedyną hodowlą w Polsce, której króliczki były na okładce miesięcznika Zwierciadło oraz w miesięczniku Claudia!

 

Best od Krala

Gwiazda sesji zdjęciowej dla miesięcznika Zwierciadło!

Gwiazda sesji zdjęciowej dla miesięcznika Claudia!

Best 4m web DSCN3021

 

W historii naszej hodowli było mnóstwo króliczków Teddy z tytułami zdobytymi na wystawach

Więcej legend naszej hodowli i ich tytułów można znaleźć w zakładce: 

Legendy naszej hodowli

 

 

==========================================================================================

OBECNIE NASZE SAMCE TEDDY: 

 

 

Flavio od Elizy

 jedyny taki króliczek w Polsce po ojcu Championie Czech i po matce zdobywczyni 3 tytułów Oczekującej na Tytuł Championa oraz po babce z Tytułem Championa Czech!

 
 
Na emeryturce wypoczywa 🙂
 
 
———–

Napoleon od Elizy

 po Championie Czech ze strony taty i po zdobywczyni 3 tytułów Oczekującej na Tytuł Championa ze strony mamy oraz po prababce z Tytułem Championa Czech!

 

===

Otello od Elizy

po Championie Czech i po zdobywczyni 3 tytułów Oczekującej na Tytuł Championa oraz po prababce z Tytułem Championa Czech – ze strony taty, oraz po mamie z Tytułem Oczekującej na Tytuł Championa!

 

Oscarek od Elizy

po Championie Czech i po zdobywczyni 3 tytułów Oczekującej na Tytuł Championa oraz po prababce z Tytułem Championa Czech – ze strony taty, oraz po mamie z Tytułem Oczekującej na Tytuł Championa!

 

===

Elvis TeddyPalace – Amsterdam Holandia

Linia szwedzka!

==

Ninja z Nyangy – Praga Czechy

 po obojgu rodzicach wysoko punktowanych na wystawach w Czechach!

 

====

Sindbad od Elizy

 po Championie Czech ze strony mamy i po zdobywczyni 3 tytułów Oczekującej na Tytuł Championa ze strony mamy oraz po prababce z Tytułem Championa Czech!

 

==

D’Artagnan z Kopretinove Louky – Czechy

 

===

Funny Angelo od Elizy

po Championie Czech i po zdobywczyni 3 tytułów Oczekującej na Tytuł Championa oraz po prababce z Tytułem Championa Czech – ze strony mamy!

 

 

 

 

Samczyki w doroście (wiek poniżej 6 miesięcy):

 

== 

** –bardzo trudno jest zdobyć tytuł Championa – trzeba zwyciężyć aż na 4 wystawach, zaś w historii rasy teddy było tylko kilka Championów samiczek i samców; jesteśmy jedyną hodowlą w Polsce, która posiada Championy i ich potomków oraz jedyną hodowlą w Polsce i Czechach, która posiada parkę Championów (samca i samiczkę)!

© Teddy do Elizy – wszelkie prawa zastrzeżone. Bez pisemnej zgody Teddy od Elizy kopiowanie jakichkolwiek treści jest zabronione. Plagiat jest przestępstwem zagrożonym odpowiedzialnością karną.