(+48) 881 032 881  Warszawa
eliza@e-teddy.pl                                                                                    You tube: Teddy od Elizy

Dorosłe króliczki na sprzedaż

W odpowiedzi na liczne Państwa zapytania uprzejmie informujemy, że zdarza się, iż posiadamy do sprzedaży także dorosłe króliczki teddy i teddy baranki (w wieku powyżej 6 miesięcy).

Są bowiem osoby, które cenią sobie uzyskanie króliczka, który jest już w pełni zsocjalizowany, nauczony wielu czynności, w tym m.in. korzystania z kuwety, a także zaszczepiony.

Czasem brak czasu, ale też – w pełni zrozumiała – nieznajomość tematyki króliczków  oraz bardzo cenna cecha jaką jest odpowiedzialność powoduje, że niektórzy wolą wziąć dorosłego przyjaciela, profesjonalnie przygotowanego do pójścia do nowego domku.

I służymy w tym zakresie pomocą.

Ponadto są też osoby, które z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na posiadanie pupilka przez ok. 10 lat, wobec czego wolą nabyć dorosłego, dobrze wychowanego króliczka na krótszy okres czasu z w pełni już ukształtowanym charakterem. I po dużo niższej cenie, a mimo to z pełnym rodowodem i zagranicznym pochodzeniem.

Oczywiście wszystkie dorosłe króliczki opuszczają naszą hodowlę zaszczepione.

 

UWAGA:

Nie należy się obawiać brać do domu dorosłego króliczka z naszej hodowli. Nasze króliczki są bardzo przywiązane do kontaktu z człowiekiem i mają bardzo prostą „instrukcję obsługi”:

kochają tego, kto je przytula i daje im jeść 🙂

 

Chyba najlepiej posłuchać w tym zakresie osób, które wzięły od nas dorosłe króliczki:

Dorosłe króliczki w nowym domku – galeria

 

 

Dorosłe króliczki na sprzedaż:

Obecnie zwolniła się do sprzedaży przepiękna utytułowana dorosła samiczka teddy o barwie białej z wielkimi oczami błękitnymi jak niebo 🙂

 

 

Szczegóły wkrótce albo od razu na nasz tel. 881 032 881.

Odbiór możliwy od razu 🙂

STATUS:

W NOWYM DOMKU

 

==============

 

© Teddy do Elizy – wszelkie prawa zastrzeżone. Bez pisemnej zgody Teddy od Elizy kopiowanie jakichkolwiek treści jest zabronione. Plagiat jest przestępstwem zagrożonym odpowiedzialnością karną.