(+48) 881 032 881  Warszawa
eliza@e-teddy.pl                                                                                    You tube: Teddy od Elizy

Arielek – samczyk teddy

 

 

Arielek

 

Arielek z rodzeństwem:

 

Oliwia pisze do nas 2/02/2024:

 

„Arielek ze swoją wspaniałą osobowością zawitał w moim życiu nie cały rok temu. To śliczny i słodki króliczek, który kompletnie zaskarbił sobie moje serce, jak i innych domowników. Trudno opisać jak wspaniałe jest to zwierzę, słowa nie będące wstanie wyrazić naszego wzajemnego przywiązania. 

Nie powstrzymuje mnie to jednak od opowiadania o nim każdemu przy pierwszej okazji jaka mi się trafi. Moje otoczenie będące pod jego wrażeniem równie mocno co ja sama. Arielek uwielbia głaskanie, jest wielkim pieszczochem oraz niezwykle towarzyskim stworzeniem. Najczęściej spędza czas na moich kolanach, lubi jednak czasem położyć się u moich nóg, czy po prostu leżeć w pobliżu. Nie znaczy to jednak że brak energii, wręcz przeciwnie kocha brykać. Jest bardzo inteligentny i bystry, wiedząc jak prosić o moją uwagę i przekazać czego sobie życzy. Nigdy nie widziałam lepiej wychowanego malucha, nie sprawiającego żadnych problemów.

Nie wyobrażam sobie życia bez niego.”