(+48) 881 032 881  Warszawa
eliza@e-teddy.pl                                                                                    You tube: Teddy od Elizy

Pytania w innych kwestiach

 

Czy króliczki teddy lubią dzieci?  Czy mają z nimi dobry kontakt?

 

Teddy nie tylko lubią dzieci, one je wprost uwielbiają.

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia w galeriach:

W nowym domu teddy – galeria

W nowym domu teddy baranki – galeria

 

Od wielu lat nas zadziwia, że króliczki teddy, aby się zaprzyjaźnić z osobą dorosłą potrzebują trochę czasu, natomiast z dziećmi zaprzyjaźniają się do razu… Może to kwestia wielkości.:) dzieci są dużo mniejsze od dorosłych:)

Teddy są „okropnymi” pieszczochami, a w stosunku do dzieci w szczególności. Same przychodzą, aby je głaskać, zasypiają na kolankach, słuchają bajek, które dzieci im czytają, oraz słuchają opowieści z przedszkola i szkoły. Jest to przeurocze.

 


 

Jak rozpoznać płeć króliczka?

Ropoznawanie płci u młodych króliczków nie jest łatwe z uwagi na ich budowę anatomiczną (dopiero po 3 miesiącu życia następuje widoczne zróżnicowanie płci). Dlatego też warto poprosić o rozpoznanie płci króliczka doświadczonego hodowcę albo weterynarza specjalizującego się w zajęczakach.

Płeć można rozpoznać dopiero od trzeciego tygodnia życia, chociaż czasem nie ma pewności co do płci i w 7 tygodniu życia.

Nawet najbardziej doświadczonym hodowcom czasem trudno rozpoznać płeć małego króliczka.

 

 

 © Teddy do Elizy – wszelkie prawa zastrzeżone. Bez pisemnej zgody Teddy od Elizy kopiowanie jakichkolwiek treści jest zabronione. Plagiat jest przestępstwem zagrożonym odpowiedzialnością karną.