(+48) 881 032 881  Warszawa
eliza@e-teddy.pl                                                                                    You tube: Teddy od Elizy

Nasze króliczki

 

Wszystkie nasze króliczki pochodzą z prestiżowych i uznanych czeskich hodowli:

CHS Tynaja, Teddy z Owlery, CHS z Moravy, Teddy Veseli, Teddy od Krala, Teddy z Nyangy, Teddy z Kopretinove Louky, Teddy Cukrousek.

Każdy króliczek posiada rodowód i został dopuszczony do hodowli.

cache_21161851
Tamaryszek – Champion Czech

 

Wśród naszych króliczków znajdowały się 2 Championy Czech* – zwycięzcy na najlepszego królika, czyli takiego, który najpełniej odpowiada wymogom rasy Teddy.

Są to:

Tamarysek z Duhoveho kopce – Czeski champion (samiec)

Chelsei Hobby – czeski champion (samica).

Ponadto posiadaliśmy trzykrotnego oficjalnego kandydata na championa – Chocolate Tynaja (samica).

 

I po tych niezwykle cennych i utytułowanych króliczkach jako jedyni w Polsce mamy dynastię. A co oznacza, że nasze króliczki mają najlepsze pochodzenie w Polsce i prawdopodobnie w Europie.

Staramy się, aby każdy maluszek z naszej hodowli miał w sobie geny Championów, co gwarantuje niezwykłe cechy charakteru takie jak łagodność i przywiązanie do człowieka.

==

** –bardzo trudno jest zdobyć tytuł Championa – trzeba zwyciężyć aż na 4 wystawach, zaś w historii rasy teddy było tylko kilka Championów samiczek i samców; jesteśmy jedyną hodowlą w Polsce, która posiada Championy i ich potomków oraz jedyną hodowlą w Polsce i Czechach, która posiada parkę Championów (samca i samiczkę)!