(+48) 881 032 881  Warszawa
eliza@e-teddy.pl                                                                                    You tube: Teddy od Elizy

Dorosłe króliczki w nowym domku – galeria

 

Czy może być coś piękniejszego niż cudowne słowa osób, które wzięły do nowego domku nasze dorosłe króliczki?

Słowa, które potwierdzają jak wiele miłości dajemy naszym królisiom i jak wiele miłości dzięki temu one potrafią dać?

Przeczytajmy te piękne emaile:

 

 

1. GINNIE z OWLERY

 

Witam serdecznie Pani Elizo,

Bardzo dziękuję za zaufanie i wybranie mnie na nowego właściciela dorosłej króliczki Ginnie. To najwspanialsza królisia jaką mogłam sobie wymarzyć. Nie mając doświadczenia w posiadaniu królika obawiałam się kupna ze sklepu zoologicznego gdzie królik jest niewiadomego pochodzenia, nie ma szczepienia i odrobaczenia, nie jest znany jego charakter ani zachowanie.

Bardzo się cieszę że podjęłam najlepszą z możliwych decyzji o kupnie królika z Pani hodowli, tym bardziej że Ginnie jest dorosłą 5 letnią samiczką rasy teddy.

Dla osoby takiej jak ja, która nigdy wcześniej nie miała królika lepszym rozwiązaniem było wzięcie dorosłego królika zamiast maluszka i polecam to każdemu początkującemu.

Ginnie jest dobrze wychowana i ułożona, wszystkie cechy charakteru zgadzają się z Pani opisem, jest towarzyska, przyjacielska, łagodna, bardzo lubi głaskanie i przebywanie na kolanach, załatwia się do kuwety, jest bezproblemowa i opieka nad nią to sama przyjemność.

Jestem zachwycona w jak doskonałej jest kondycji na swój wiek, piękne mięciutkie futerko, zdrowe zęby, czyste oczy, wygląda na o wiele młodszego królika.

Jest szczepiona i odrobaczona więc mam pewność, że jest chroniona przed chorobami.

Dziękuję za wszystkie rady i wskazówki. Są bezcenne dla nowicjusza, to bardzo ważne gdy można liczyć na wsparcie hodowcy.

Ginnie uwielbia karmę którą Pani poleciła, cieszę się że mogłam ją zakupić u Pani na miejscu bo wiem, że ta karma jej służy i chcę kontynuować żywienie jej właśnie tą sprawdzoną karmą.

 

Mam nadzieję, że osoby które będą kupowały królika jako swojego nowego domownika będą również wybierały zakup od Pani zamiast ze sklepu zoologicznego bo to gwarancja zadowolenia i komfort psychiczny nowego właściciela oraz pewność, że dostaje się zdrowego królika o cudownym charakterze, którym będzie można się cieszyć przez następne długie lata.

 

Jestem ogromnie wdzięczna za zaufanie i wiem że mój następny królik również będzie pochodził z Pani hodowli, ponieważ jest Pani hodowcą z powołaniem i dobrym sercem, widać, że Pani kocha i dba bardzo o swoje króliki, a ja bardzo cenię takie osoby.

 

dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie z Ginnie,

Paulina

 

=====