(+48) 881 032 881  Warszawa
eliza@e-teddy.pl                                                                                    You tube: Teddy od Elizy

Planowane mioty teddy i teddy baranki

 

Oczekujemy obecnie na narodziny maluszków teddy i teddy baranków*.

Planowane mioty są zawsze tylko naszymi planami, które natura weryfikuje…

Zaś podstawową zasadą w naszej hodowli  jest szacunek do naszych zwierząt. I czasami bywa tak, że samiczka po prostu w danej chwili nie chce być mamą. I my jej nie zmuszamy. Gdy jej organizm będzie gotowy, będzie miała maluszki.

A my staramy się być z boku i z pozycji obserwatora uczestniczyć w życiu hodowli. Co jest oczywiście niesamowicie fascynujące…

 

Wprowadziliśmy udogodnienia i obecnie PLANOWANE mioty króliczków  teddy i teddy baranków można znaleźć w osobnych zakładkach.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Jako, że naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo króliczków, staramy się nie ingerować w gnieździe, aby nie niepokoić króliczków ani ich mamy.

Zbytnia ingerencja może doprowadzić bowiem do odrzucenia maluszków przez mamę albo utratę przez nią pokarmu.

Dlatego nie wykonujemy zdjęć maluszków przed ukończeniem przez nie 3-4 tygodnia życia! (szerzej na ten temat w dziale: najczęstsze pytania).

Ponadto dodatkowym warunkiem do wykonania zdjęć jest okoliczność, aby króliczki same już wychodziły z gniazda. Króliczek bowiem dopiero w momencie, gdy sam wychodzi z budki, gdzie jest gniazdo, jest gotowy na kontakt ze światem.

I na to jego pierwsze wyjście zawsze z niecierpliwością oczekujemy…

Prosimy zatem o cierpliwość co do wyglądu i koloru króliczków.:)

Króliczki są bardzo ciekawskie z natury, więc gdy tylko trochę podrosną, same wyjdą z gniazda.:)

I wtedy niezwłocznie umieścimy zdjęcia maluszków na naszej stronie:)