(+48) 881 032 881  Warszawa
eliza@e-teddy.pl                                                                                    You tube: Teddy od Elizy

WIELKI SUKCES! Hodowla Teddy od Elizy ma jedyną w Europie linię białych niebieskookich teddy baranków po Zwycięzcach Wystaw!

Miło nam poinformować, że hodowli Teddy od Elizy udało się jako jedynej w Europie stworzyć linię białych niebieskookich teddy baranków. I w dodatku po Zwycięzcach Wystaw i z Tytułami Oczekującego na Tytuł Championa!!!

Właśnie jedyna w Europie królisia teddy baranka po takich rodzicach – nasza ukochana Tiffany  – urodziła swoje pierwsze maluszki!

Dlaczego to jest takie ważne?

Bo bardzo trudno stworzyć linię niebieskookich białych królisi z uwagi na fakt, że biała barwa to tak naprawdę brak barwy – to tzw. albinos i jego oczy są naturalnie barwy czerwonej.

Dodatkowo charakter dziedziczy się po rodzicach, a skoro rodzice są Zwycięzcami Wystaw, to te królisie są najlepsze pod względem charakteru!

Jesteśmy najstarszą hodowlą w Polsce królisi teddy i  teddy baranków, mamy prawie 20-letnie doświadczenie z królisiami i wiele lat nam zajął dobór największych pieszczoszków do posiadania potomstwa. Dzięki temu nie ma większych pieszczoszków wśród królisi w Europie niż nasze teddy baranki 🙂

Więcej o maluszkach Tiffany – w zakładce : Aktualne mioty teddy baranki 🙂