(48) 881 032 881 Warszawa
HomeKróliczki na sprzedaż/ Sale/Dorosłe króliczki na sprzedaż

Dorosłe króliczki na sprzedaż

(w wieku powyżej 6 miesięcy).

W odpowiedzi na liczne Państwa zapytania uprzejmie informujemy, że zdarza się, iż posiadamy do sprzedaży także starsze króliczki teddy i teddy baranki (w wieku powyżej 6 miesięcy).

Są bowiem osoby, które cenią sobie uzyskanie króliczka, który jest już w pełni zsocjalizowany, nauczony wielu czynności, w tym m.in. korzystania z kuwety, a także zaszczepiony.

Czasem brak czasu, ale też – w pełni zrozumiała – nieznajmość tematyki króliczków  oraz bardzo cenna cecha jaką jest odpowiedzialność powoduje, że niektórzy wolą wziąć starszego przyjaciela, profesjonalnie przygotowanego do pójścia do nowego domku.

I służymy w tym zakresie pomocą.

Oczywiście wszystkie starsze króliczki opuszczają naszą hodowlę zaszczepione.

 

Z uwagi na ogromne zainteresowanie teddy barankami i brak obecnie maluszków teddy baranków, oraz aby sprawić radość na Święta, uwolniliśmy do sprzedaży  2 przecudne teddy baranki:

 

Został uwolniony do sprzedaży przepiękny samczyk teddy baranek biały o niebieskich oczach (na zdj. poniżej). Ma przecudny charakter – jest zawsze wesoły, z wszystkiego się cieszy, biega przy nodze, a gdy się go zawoła to pędzi do nas na przysłowiowe złamanie karku:) . I nasza pupilek:) Jak coś chce, to potrafi nas lizać jak piesek…

I straszny pieszczoch 🙂 Na rękach to żywa przytulanka:)

Ale niestety z bólem musimy się z nią rozstać, bo nie jest zainteresowany rozmnażaniem. To urodzony pieszczoszek na kolanka:). 

Ma bardzo dobre pochodzenie po rodzicach zwycięzcach wystaw!

Pupilek jest zdrowy, świeżo po badaniu przez lekarza weterynarii oraz świeżo po szczepieniu.

Do odbioru od teraz. Szczegóły telefonicznie pod naszym nr 881 032 881.

 

STATUS:

PRZEDWSTĘPNA REZERWACJA p. Kasia M. do 4.03.2019r.

==============

 

© Teddy do Elizy – wszelkie prawa zastrzeżone. Bez pisemnej zgody Teddy od Elizy kopiowanie jakichkolwiek treści jest zabronione. Plagiat jest przestępstwem zagrożonym odpowiedzialnością karną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2012: Hodowla Teddy od Elizy, All Rights Reserved | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.