(48) 881 032 881 Warszawa
HomeKróliczki na sprzedaż/ Sale/Dorosłe króliczki na sprzedaż

Dorosłe króliczki na sprzedaż

W odpowiedzi na liczne Państwa zapytania uprzejmie informujemy, że zdarza się, iż posiadamy do sprzedaży także dorosłe króliczki teddy i teddy baranki (w wieku powyżej 6 miesięcy).

Są bowiem osoby, które cenią sobie uzyskanie króliczka, który jest już w pełni zsocjalizowany, nauczony wielu czynności, w tym m.in. korzystania z kuwety, a także zaszczepiony.

Czasem brak czasu, ale też – w pełni zrozumiała – nieznajomość tematyki króliczków  oraz bardzo cenna cecha jaką jest odpowiedzialność powoduje, że niektórzy wolą wziąć dorosłego przyjaciela, profesjonalnie przygotowanego do pójścia do nowego domku.

I służymy w tym zakresie pomocą.

Ponadto są też osoby, które z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na posiadanie pupilka przez ok. 10 lat, wobec czego wolą nabyć dorosłego, dobrze wychowanego króliczka na krótszy okres czasu z w pełni już ukształtowanym charakterem. I po dużo niższej cenie, a mimo to z pełnym rodowodem i zagranicznym pochodzeniem.

Oczywiście wszystkie dorosłe króliczki opuszczają naszą hodowlę zaszczepione.

 

UWAGA:

Nie należy się obawiać brać do domu dorosłego króliczka z naszej hodowli. Nasze króliczki są bardzo przywiązane do kontaktu z człowiekiem i mają bardzo prostą “instrukcję obsługi”:

kochają tego, kto je przytula i daje im jeść 🙂

 

Chyba najlepiej posłuchać w tym zakresie osób, które wzięły od nas dorosłe króliczki:

Dorosłe króliczki w nowym domku – galeria

 

 

Dorosłe króliczki na sprzedaż:

Obecnie zwolniła się do sprzedaży przepiękna utytułowana dorosła samiczka teddy o barwie białej z wielkimi oczami błękitnymi jak niebo 🙂

 

 

Szczegóły wkrótce albo od razu na nasz tel. 881 032 881.

Odbiór możliwy od razu 🙂

STATUS:

W NOWYM DOMKU

 

==============

 

© Teddy do Elizy – wszelkie prawa zastrzeżone. Bez pisemnej zgody Teddy od Elizy kopiowanie jakichkolwiek treści jest zabronione. Plagiat jest przestępstwem zagrożonym odpowiedzialnością karną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2012: Hodowla Teddy od Elizy, All Rights Reserved | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.