(48) 881 032 881 Warszawa
HomeNajważniejsza w roku wystawa Teddy i Teddy Baranków! Trzymajcie kciuki za nasze króliczki:)Najważniejsza w roku wystawa Teddy i Teddy Baranków! Trzymajcie kciuki za nasze króliczki:)

Najważniejsza w roku wystawa Teddy i Teddy Baranków! Trzymajcie kciuki za nasze króliczki:)

Pozvánka_Lysá_leden_2016Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza w roku wystawa Teddy i Teddy Baranków – coroczna 8. Klubowa Wystawa Klubu chovatelů králíků Zakrslých teddy a Teddy beránků w Czechach (którego to Klubu jak Państwu wiadomo jesteśmy członkiem jako jedyna hodowla zagraniczna). Wystawa odbędzie się w Czechach w dniu 16 stycznia 2016 r. w Lysie nad Labem k. Pragi.

I oczywiście nasze króliczki tam jadą – w daleką podróż ponad 700 km:) Hodowla Teddy od Elizy to przede wszystkim nasza pasja. A dla Państwa to potwierdzenie, że mamy króliczki najlepsze z najlepszych. Mamy wiele utytułowanych króliczków w naszej hodowli, w tym jako jedyni w Polsce i w Czechach dwa króliczki z tytułem Championa!

cache_27703496

Utytułowana Chocolate Tynaja

Bardzo liczymy, że na wystawie nasza Chocolate Tynaja, która ma już trzy tytuły Oczekującego na Tytuł Championa, zdobędzie w końcu tytuł Championa (ostatnio zabrakło jej do tytułu Championa jedynie … pół punktu!!!). A zdobyć tytuł Championa jest bardzo trudno – trzeba wygrać 4 wystawy!!

Kitty okładka DSCN5568

Gwiazda okładki ślicznotka Kitty Veseli

Bardzo liczymy też na zdobycie Tytułu Najpiękniejszego Królika przez naszą Kitty Veseli – pięknotkę z okładki czasopisma z pierwszym w Polsce artykułem o teddy i teddy barankach (naszego autorstwa).

I oczywiście liczymy także na inne tytuły zdobyte przez pozostałe króliczki z naszej hodowli, które jadą na wsytawę:)

Trzymajcie Państwo kciuki za nasze króliczki, za co z góry dziękujemy:)


Komentarz to Najważniejsza w roku wystawa Teddy i Teddy Baranków! Trzymajcie kciuki za nasze króliczki:)

  1. Magdalena pisze:

    Pani Elizo trzymam kciuki za te pieknosci sa cudowne i jak zawsze kochane i urocze bardzo kocham te kroliczki okazuja wiele radosci i milosci zyczymy powodzenia z Vanessa i moja rodzinka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2012: Hodowla Teddy od Elizy, All Rights Reserved | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.