(+48) 881 032 881  Warszawa
eliza@e-teddy.pl                                                                                    You tube: Teddy od Elizy

Wielki sukces naszej hodowli: Marcello zwycięzcą wystawy!!! Beatrix zdobywczynią 3-miejsca!!! 5 tytułów Oczekującego na Tytuł Championa!!!

Marcello zwycięzca

Wielki, wielki sukces naszej hodowli Teddy od Elizy. Na najważniejszej w roku wystawie Teddy i Teddy Baranków – corocznej 8. Klubowej Wystawa Klubu chovatelů králíků Zakrslých teddy a Teddy beránků w Czechach (którego to Klubu jak Państwu wiadomo jesteśmy członkiem jako jedyna hodowla zagraniczna), która odbyła się w Czechach w dniu 16 stycznia 2016 r. w Lysie nad Labem k. Pragi odnieśliśmy niebywały sukces.

Nasz samczyk teddy baranek Marcello Usackove wygrał wystawę zdobywając Tytuł Najlepszego Teddy Baranka Wystawy!!!

Nasza samiczka teddy baranek Beatrix od Krala zdobyła 3. miejsce w Tytule Najlepszego Teddy Baranka. Czyli na podium stanęły aż dwa nasze króliczki teddy baranki!!!

Zdobyliśmy także 5 Tytułów Oczekującego na Tytuł Championa: dla naszej pięknotki samiczki teddy Kitty z Veseli, cudnej samiczki teddy Minnie z Owlery, dla przepięknego samca teddy Quiet Sunday z Palirny oraz oczywiście dla naszych Zwycięzców teddy baranków Marcello i Beatrix.

Wystawa po raz kolejny potwierdziła, że jako jedyna hodowla mamy króliczki najlepsze z najlepszych, prawdziwą arystokrację!!!
Chyba w pełni zasłużyliśmy na przecudne słowa, które ostatnio usłyszeliśmy z ust szczęśliwej nabywczyni naszego króliczka: „Mieć króliczka z Państwa hodowli, to prawdziwy zaszczyt.”

My i króliczki jesteśmy ogromnie zmęczeni tą ponad 1500 km podróżą do Czech, ale jesteśmy przeszczęśliwi! Jak zawsze spotkaliśmy się z ogromnie ciepłym przyjęciem ze strony naszych czeskich przyjaciół hodowców. To był cudowne spędzony czas na radości z posiadania króliczków i wspólnie dzielonej pasji.

Nasze króliczki dziękują Państwu za tak skuteczne trzymanie za nich kciuków! 🙂